Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že jste nestihli z dúvodu karantény, přihlásit nebo odhládit dítě z naší MŠ na prázdniny, udělejte to prosím e-mailem. Děti, které nebudou odhlášeny budeme považovat za docházející a nebudeme na jejich místo přijímat děti z jiných MŠ.

Děkujeme.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úplata za březen

Naše mateřská škola ze závažných důvodů přerušila provoz, proto dle vyhlášky č. 14/2005 Sb., ředitelka mateřské školy pro daný měsíc snížila výši úplaty  na březen 235,- Kč.

Platba za další měsíc bude dle uzavření školy.

Přeplatky Vám budou vráceny.

Od úterý 17.3. 2020  až  do  odvolání  budou  uzavřeny  mateřské  školy  na území  města Brna.

Kulturní  a společenské akce

6.2.2020          MŠ    Divadlo Šikulka   -   "Tři pohádky"

4.3.2020          MŠ    Divadlo Kejkle    -   "Pohádkový karneval"

( připravte dětem masku)

19.3.2020         ZŠ Labská:                  -   návštěva  předškoláků v 1. třídě

ukázková hodina, zapojení

do vyučování- ZRUŠENO

27.3.2020        divadlo Radost             -   "Krkonošské pohádky"

( doprava vlastním autobusem) - ZRUŠENO

22.4.2020        MŠ                               -   "Pomoc!"

výukový program o bezpečnosti

INFORMACE PRO RODIČE

V rámci projektu jsou pod záštitou náměstka primátora města Brna Mgr. Petra Hladíka nabízeny vzdělávací semináře pro rodiče budoucích prvňáčků na téma: - Úskalí vstupu dítěte do základního vzdělávání  - viz. projekty MAP.