Nástěnka novinek

1.9.2022

Provoz mateřské školy

• Provoz mateřské školy je v pracovních dnech v době od 6:30 do 16:30 hodin.
  • Děti se ráno scházejí v červeném domečku a postupně se rozcházejí se svými učitelkami do kmenových tříd. Odpoledne bývá provoz ukončen opět v červeném domečku.

Hlavní scházení dětí                        6:30 - 8:30 hod.

Polední rozcházení                         12:30 - 13:00 hod.

Odpolední rozcházení                     15:00 - 16:30 hod.

Potřebné věci do MŠ

• Do třídy - kalhoty, tričko přes hlavu -  ne košile s knoflíky, ponožky, papuče – ne černá podrážka, náhradní prádlo, pyžamo - přišité dlouhé poutko
  • Na zahradu - hrací kalhoty, tričko přes hlavu – jiné než ve třídě, ponožky jiné než ve třídě, boty do písku, dle počasí mikinu, tenkou bundu, věšák do skříňky v šatně, pokrývku hlavy, láhev s vodou
  • Malý hrníček - porcelán, keramika vhodný do myčky na nádobí
  • Vše dětem podepište

Školné

• Úplata za předškolní vzdělávání při pravidelné docházce  činí 440,- Kč/měsíc.
  • Děti navštěvující MŠ poslední rok před vstupem do ZŠ a děti s odkladem povinné školní docházky  školné nehradí -  povinné předškolní vzdělávání.